İstanbul Elektronik Sigara, Likitler ve Nbase Ürünleri Hakkında Bilgi

Vaporesso Firması elektronik sigara piyasasında öncü firmalardan olup birçok yenilikçi ve son teknolojilerle donatılmış e sigara ve parçaları üretmektedir. Şüphesiz ki Vaporesso Revenger bu elektronik sigaralardan en popüler olanlarından bir tanesidir. Tam adı vaporesso Revenger 220W Başlangıç Seti olarak geçmektedir. Ancak bu e sigara size bir başlangıç setinin vaat ettiklerinden çok daha fazlasını sunmaktadır.

Vaporesso-Revenger-Kit-Review

Vaporesso Revenger Kit İçeriği

 • Revenger Mod
 • NRG Tank
 • 2 adet coil (NRG8 GT 0.15 ohm ve NRG4 GT 0.15 ohm)
 • USB şarj kablosu
 • Yedek atomizer/tank camı
 • Yedek Parçalar
 • Kullanım Kılavuzu

Vaporesso Revenger dış tasarım olarak oldukça modern ve dikkat çekici görünüme sahiptir. Elektronik sigaranız size jelatinli ve orijinal kutusunda gönderilir. Kit içerisinde tüm gerekli yedek parçalar bulunur. Ancak diğer e sigaralarda da olduğu gibi pili ayrı almanız gerekir. Ancak elektronik sigaranız bir telefon gibi özenle paketlenir ve kullanıcıya güven vermektedir.

220W-Vaporesso-Revenger-TC-Kit-with-NRG-Tank-W_O-Battery_04_2bb2b9

Vaporesso Revenger rahat tutmanıza göre dizayn edilmiş ve büyük OLED ekrana sahip bir e sigaradır. Tuşları ile kolayca menü ayarlarını yapabileceğiniz komplike olmayan bir cihazdır.

Vaporesso Revenger Dizayn ve Tasarımı

Revenger pürüzsüz köşeleri olan ve ön tarafta büyük ekranı bir elektronik sigaradır. Cihazın sağ tarafında kullanımı kolay ateşleme tuşu bulunur. Ergonomik ve modern tasarımı ile birçok insanın beğenisini toplamıştır. Cihazın ön tarafında mini girişi olan bir USB kablo ile şarj edebileceğiniz bir alan vardır. Elektronik sigaranızın dik tutarak rahatça şarj edebilir ve pil durumunu görebilirsiniz. Boyut olarak Vaporesso Revenger elinize tam olarak oturur ve oldukça konforludur. Ağırlığı ise sizi rahatsız etmeden gün boyunca yanınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Vaporesso Revenger NRG Tankı oldukça bilinen ve güçlü bir atomizerdir. 5ml  likit haznesine sahiptir ve 26.5mm çapına sahiptir. Vaporesso Revenger NRG Tankınıza likitinizi rahatça doldurabilirsiniz. Drip tip i e sigaranızdan rahatlıkla çıkarabilir ve takabilirsiniz. NRG atomizerin alt kısmında ise oldukça büyük iki adet hava kanalı bulunmaktadır ; böylece içim şeklinizi de manuel olarak ayarlamanıza fırsat tanımaktadır.

Vaporesso Revenger Özellikleri

Vaporesso Revenger son teknolojiler ile kuşatılmış ve birçok özelliğe sahip eşsiz elektronik sigaralardan bir tanesidir. Birçok output (çıkış)modu, ısı derecesi ayarı, saat gibi ekstra özelliklerde barındırmaktadır.

Vaporesso Revenger Özellikleri;

 • Watt Aralığı: 5-220 Watt
 • Voltaj Aralığı: 0-8,5 V
 • Rezistans Aralığı: 0.05 -5 ohm
 • Isı Aralığı: 100-315 C, 200-600 F
 • Piller: 18650 mAh
 • 2.0 Omni Ekran
 • Şarj ve Kalan Şarj Oranları
 • Saat Ayarı
 • Eşit Şarj Etme Özelliği (çift pil olduğu için)
 • Likit Kapasitesi: 5 ml
 • Paslanmaz Çelikten yapılmıştır.
 • Ayarlanabilir hava kanalı
 • Yukarıdan dolum yapılabilen NRG Tank

Vaporesso Revenger Kurulumu ve Çalıştırılması

Elektronik sigaranızı çalıştırmak için harici 18650 mAh değerinde iki adet pil almanız gerekir. Piller tekrar tekrar şarj edime uygundur. Daha sonra Vaporesso Revenger ınızı açmak için ateşleme tuşuna 5 kere seri bir şekilde basınız. Mod tuşu ile + işaretli tuşa aynı anda bastığınız taktirde cihaz kilitlenir, aynı şekilde e sigaranızın kilidini kaldırabilirsiniz. Ancak unutulmamalı ki, siz bu şekilde elektronik sigaranızın ekranını ve tuşlarını kilitliyorsunuz. Vaporesso Revenger iniz kilitliyken bile ateşleme yapabilir, içim sağlayabilirsiniz.

Revenger-Atomizer-Parca

Vaporesso Revenger ekranınızın sol üst köşesinde pillerin şarj seviyesini görebilirsiniz. Sağ üst tarafta ise o an hangi modda içim yaptığınızı gösteren bir info bulunur. Batarya işaretinin altında ise, e sigaranızı hangi seviyedeki modda kullandığınızı size gösteren bilgi bulunur: low, normal, high. Elektronik sigaranızın ekranında açık bir şekilde voltaj ve direnç değerleri bulunur.  Ekranın tam ortasında yazan değer ise Watt değerinizdir. Vaporesso Revenger ınız üzerinde bulunan +/- işaretleri ile Watt ayarınızı manuel bir şekilde yapabilirsiniz. 5-220 Watt ayarında dilediğiniz seviyede ayarlarınızı kaydedebilirsiniz.

Vaporesso Revenger diğer elektronik sigaralardan farklı olarak 2.0 inc Omni Board a sahiptir. Böylece, firma e sigara kullanıcılarının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak tüm ayarlarınızı rahatça yapabilmenizin yanı sıra, hepsini hafızasına kaydeder. Böylece, ayarlarınızı bir kere yapmanız sizin için yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra güçlü hafızası sayesinde coil değişimlerinde cihaz coili otomatik olarak tanımlar ve ayarları otomatik olarak sizin yerinize yapar.

Vaporesso Revenger Mod Özellikleri

E sigaranızın mod tuşuna üç kere basmanız halinde ekrana, VW ve CCW seçenekleri gelecetir. CCW ye tıklarsanız ekrana bar grafik gelecektir. Böylece, dilediğiniz gücü siz manuel olarak kendiniz seçebileceksiniz. TW ye geçmeniz halinde ise ısı ayarını yapabilirsiniz. Eğer TCR ye geçerseniz, size bazı yönergeler vererek coilinizin çeşidine göre ayar yapma fırsatı verir. Vaporesso Revenger de System Set özelliği vardır. Böylece dilerseniz VM mode, VT mode veya saat ayarlarınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Vaporesso Revenger iki adet 0.15 ohm değerinde GT4 ve GT8 coil yollamaktadır. Her iki Vaporesso coil de kullanıcıları buhar performansı açısından oldukça tatmin etmektedir. Her iki coil de aynı dirence sahiptir fakat sarım şekilleri farklıdır. Eğer Vaporesso Revenger elektronik sigaranızdan daha çok buhar performansı sağlamak istiyorsanız watt ayarını 80 e kadar çıkarıp hava kanallarını da %30 luk kapatarak elde edebilirsiniz ancak unutulmamalı ki elektronik sigaranızda buhar oranını arttırdıkça aroma tadı bir süre sonra azalmaya başlayacaktır.  Eğer aroma tadını daha çok almak isterseniz de 60-70 Watt ayarında içmenizi öneririz.

Vaporesso Revenger a Genel Bakış

İlk olarak, Vaporesso Revenger bir başlangıç kit olmasına rağmen birçok özelliği içerisinde barındıran bir kittir. Birçok modu bulunur ve yoğun buhar performansı sağlayabileceğiniz bir elektronik sigaradır. Birçok başlangıç setinden farklı olarak Vaporesso Revenger büyük ve parlak bir ekrana sahiptir. Yazılar oldukça nettir ve ayarlarınızı rahatça yapabilirsiniz. Tuşları ve kolay menü ayarları ile ayarlarınızı rahatça yapabilir ve e sigaranıza kaydedebilirsiniz. Birçok e sigarada bulunmayan akıllı Omni Board 2.0 a  sahiptir. Böylece birçok ayarlarınız kaydolur ve cihaz çoğu ayarını otomatik olarak yapar. Drip Tip ise rahatlıkla çıkarılabilir, temizlenip takılır. Watt aralığı oldukça geniştir bu da aroma oranını ve buhar performansını ayarlamanıza yardımcı olur.

vaporesso-revenger-kit-turkiye

Elektronik sigara piyasasında son zamanlar gittikçe popülerleşen yüksek Watt a sahip cihazlar arasında; Vaporesso Revenger şık dizaynı ve birçok detaylı teknik özelliği sayesinde ilk arasına girmeyi başarmıştır. Global olarak da e sigara marketinde en çok satılan elektronik sigaralardan birisi haline gelmiştir. Cihaz ile uyumlu coilleri Vaporesso firması üretmektedir. Tüm Vaporesso GT coil serisi Vaporesso Revenger ile uyumludur. Her bir GT coil farklı özelliklere sahiptir. Kimisi aromayı daha çok hissettirirken kimisi de ultra buhar performansı sağlamaktadır. Ancak dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise, hem sağlığınız hem de rahat içim yapabilmeniz için Vaporesso Revenger e sigaranızın orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. Bu nedenle online mağazanızın güvenilir olmasına dikkatli edin. Ayrıca cihaz size gönderilirken patch code ile orijinalliği sorgulayabilirsiniz.

Vaporesso Revenger Coil Nasıl Satın Alabilirim? Vaporesso Revenger Fiyat Nedir?

Vaporesso Revenger coil ve GT coil serileri Buharistannn.com dan sipariş verebilirsiniz. Bunun yanı sıra Vaporesso Revenger fiyatı ise şu anda indirimde olup, kampanya hala günceldir. 399.00 TL den %6 indirim ile 375.00 TL ye düşmüştür.

İyi Buharlar dileriz!