İstanbul Elektronik Sigara, Likitler ve Nbase Ürünleri Hakkında Bilgi

Smok G Priv 2 230 W ayarında ve günümüzde en popüler elektronik sigaraların başında gelmektedir. Smoktech firması e sigara alanında ün yapmış ve birçok kullanıcı tarafından sevilerek kullanan bir markadır. Bu elektronik sigara dokunmatik ekranı ile piyasaya yenilik getirmektedir. Diğer önemli özelliklerini ise şöyle sıralayabiliriz; Smok her bir bireyin kendine ait kişiselleştirilmiş ayarlar yapmasına imkan tanır ve gelişmiş hava kanalı sistemi yanında, sıcaklık kontrolü gibi dikkate değer özellikleri bulunan bir e sigara markasıdır.

smok-g-priv2

Yenilikçi olarak adlandırılan Smok G Priv 2 e sigara köşeli bir şekilde dizayn edilmiş mod a sahiptir; bu anlamda birçok kullanıcıyı kendine hayran bırakmaktadır. Dikkat çekici özellikleri sayesinde Smok G Priv 2 birçok farklı e sigara şirketlerine de bu anlamda öncü olmuştur.  Her içimde Smok G Priv 2 size zengin aromayı hissettirecek ve doyum sağlatacaktır.

Smok G Priv 2 Dış görünüm ve Dizaynı

smok-G-priv-2-ergonomic

Birçok elektronik sigara kullanıcısının ergonomik bulduğu özelliği Smok G Priv 2 nin dizayn şeklidir: basit ve çekici. Smok firması bu anlamda mükemmel bir iş yapmış diyebiliriz. Ayrıca geniş dokunmatik OLED ekranı renkli ve yüksek çözünürlüktedir. Yeni çıkan Smok G Priv 2 elektronik sigaralar bir önceki versiyonlarına göre ekran çözünürlükleri %20 olarak daha fazladır.

Smok G Priv 2 Kit İçeriği

smok-G-priv-2-paket-içeeriği

 • Smok G-Priv 2 Mod
 • Smok TFV8 X Baby Tankı – Q2  0.4Ω ohm değerinde coil
 • Smok TFV8 X Baby T6 0.2 Ω değerinde yedek coil
 • Yedek atomizer camı
 • Orijinal USB girişli kablo
 • Kullanım Klavuzu
 • Drip Tip

Smok G Priv 2 Ana Özellikleri

smok-G-priv-2-kasa-tanitim

 • 2.0 Dokunmatik Ekran: öncülük eden akıllı telefon ara yüzü. Binden fazla test edilmiş ve kanıtlanmış dayanıklı ekran. Ayrıca keskin ve yüksek çözünürlükte görünüm. Ekran yazı ve semboller için 6 farklı renk seçeneği. Ekran özellikleri bakımından Smok G Priv 2 bir önceki Smok elektronik sigara versiyonlarına oranla %20 daha gelişmiştir.
 • 230 watts Maksimum çıkış: Smok G Priv 2 mod u güçlü bataryası sayesinde atomizere ve coil e ısıyı hızlı ve efektif bir şekilde iletebilir.  Ayrıca diğer elektronik sigaralardan farklı olarak Smok G Priv 2 de 3 adet sıcaklık modu vardır. Hard, normal ve soft.
 • Büyük Ateşleme butonu: ateşleme butonu elektronik sigara kullanıcılarına herhangi bir rahatsızlık vermeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Diğer elektronik sigaralardan farklı olarak Smok G Priv 2 de ateşleme butonu, mod kısmını boydan boya kaplamıştır ve cihazı aktifleştirmesi oldukça kolaydır.
 • Güç Butonu: Smok şirketinde bulunan mühendisler,Smok G Priv 2 için ayrı güç düğmesi inşa ederek elektronik sigara kullanıcıları konforunu göz önünde tutmuştur.  Bu anlamda bireysel kullanımdan dolayı kaynaklanan hataların önüne geçilmesi planlanmıştır.
 • TFV8 X-Baby Tank:  Smok G Priv 2 yi diğer birçok e sigaradan ayıran özelliklerden birisi de 4 ml kapasiteli tankının olmasıdır. Bu atomizerin ayrıca çocuk kilidi de bulunmaktadır. Bu anlamda elektronik sigaranızı cebinizde veya çantanızda taşırken herhangi bir akıtma veya sızdırma sorunu yaşamazsınız.  Smok G Priv 2 atomizer ve kit Q2 ve T6 coilleri ile birlikte gelir. Ayrıca bu coiller yoğun buhar performansı yaşamak isteyenler içinde oldukça uygundur.

Smok G Priv 2 Performansı

Smok G Priv 2 yi performans olarak incelediğimizde gözümüze ilk çarpan özelliğinin ultra buhar performansı sağlaması olduğunu göreceğiz. Güçlü mod u ve uyumlu coilleri ile bu elektronik sigara “cloud chasing” olarak adlandırılan buhar bulutları çıkarmayı sevenler için oldukça tercih edilen bir cihazdır. Genel olarak güçlü elektronik sigaralarda olduğu gibi G Priv 2 de 18650 mAh gücünde bataryaya sahiptir.

Smok G Priv 2 Kit içerisinde iki coil ile birlikte gelmektedir: V8 Baby Q2 ve T6 0.4 ohm dirençli. Bu coiller ile 40-70 Watt aralığında e sigaranızı rahatlıkla kullanabilirsiniz ve ultra buhar performansına ulaşabilirsiniz. T6 coil aralığı ise 40-110 Watt olarak önerilmektedir. En iyi buhar performansını ise 70-90 Watt aralığında ulaşabilirsiniz. Ancak 60 Watt aralığında bile Smok G Priv 2 diğer elektronik sigaralara göre çok daha iyi buhar performansı vermektedir. Smok firmasının göze çarpan bu özellikleri ile diğer e sigara şirketlerine de ilham vermektedir. Ayrıca bu e sigara kit inin bir diğer göze çarpan özelliği ise cihazın kendisini otomatik olarak korumaya alabilmesidir. Örneğin düşük voltaj, kısa devre, düşük direnç, yüksek sıcaklık, düşük batarya uyarısı ve ekran kilidi özelliği ile Smok G Priv 2 niz birçok açıdan size güvenli içim vaat etmektedir.

Toplamda, bu yenilikçi elektronik sigara ve önerilen modu ile kullanıcılar;

 • Kolay dolum yapabilir.
 • Ultra buhar performansına rahatça ulaşabilir.
 • Dokunmatik ekranı ile menü ayarlarını rahatça yapabilir.
 • Pratik hava kanalı ile lezzetli içimlere ulaşabilir.
 • Ayrıca puff sayısı 999 da biterek kullanıcıyı uyarır.

Smok G Priv 2 Likit Dolumu

Smok G Priv 2 atomizer ve tankı oldukça geniş hacme sahiptir ve gün boyunca e sigara kullanıcılarına yetmektedir. Aynı şekilde, elektronik sigaranızın üst kısmı likit dolumunu kolay bir şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır. İlk olarak atomizerinizin kapağını kilidine basarak sağ tarafa doğru çeviriniz. Daha sonra dilediğiniz likitinizi haznede oval şekilde bulunan boşlukta dolduramaya başlayınız. Bu esna da likitinizin hava kanalına doğru sıçratmamaya özen gösteriniz. Hazneyi tamamen doldurduktan sonra 10-15 dakika beklemenizi öneririz. Böylece coiliniz ve pamuğunuz likiti tamamen emer. Siz de yanık ve kötü bir tat almadan likitinizi tüketebilirsiniz. Aksi taktir de Smok elektronik sigaranız ın coil ömrünü kısaltmış olursunuz.

Smok G Priv 2 Teknik Bilgiler

Smok G Priv 2 de diğer e sigaralarda da olduğu gibi pil kit içerisinde çıkmaz. 18650 değerinde iki adet pil ile çalışmaktadır. E sigaranızın ekranı üzerinde dual batarya gösterimi vardır. Yani, her iki pilinizin de şarj durumunu ayrı ayrı takip edebilirsiniz.

Bir diğer özellik ise Smok kitinizin içerisinde bir tanesi atomizer e bağlı şekilde bir diğeri de yedek cam olarak iki adet cam gönderilmektedir. Dilerseniz bubble cam ı kullanarak likit haznesinin hacmini arttırabilirsiniz.

Son olarak da Smok elektronik sigaranızı kit içerisinden çıkan orijinal mini girişli USB kablosu ile şarj ediniz. Eğer adaptör yardımı ile şarj edecekseniz de, 1A çıkışlı olmasına ayrıca dikkat ediniz. Aksi taktir de cihazının bataryasına zarar verebilirsiniz.

Keyifli buharlar dileriz!