İstanbul Elektronik Sigara, Likitler ve Nbase Ürünleri Hakkında Bilgi

Elektronik Sigara Likitleri

Elektronik sigaranın en önemli malzemelerinden biri farklı koku ve tatlarda bulununan likitlerdir. Elektronik sigara kullanıcılarını en çok dikkat etmesi gereken konulardan birisi de likitlerdir. Likit seçiminde sağlığınız ve güvenliğiniz için orijinal likitleri tercih etmeye özen gösterilmelidir. Bu anlamda bandrolsüz ve son kullanma tarihi olmayan, plastik kilit kapağı bulunmayan ürünler satın alınmamalıdır. Buharistan’da her zaman orijinal ve en kaliteli likit çeşitleri sunulmaktadır.

Elektronik Sigara Likitleri

Likit kullanımında başlangıç olarak belirli oranda nikotin ile başlanıp, daha sonra kademeli olarak nikotin oranının azaltılması önerilmektedir. En son olarak nikotinsiz likit çeşitleri ile devam edilmelidir. Likit tercihinde ise bitkisel oranı yüksek olan likit çeşitlerini kullanmak daha faydalı olmaktadır. Likitin tadı, kalitesi, yoğunluğu ve cihaz içerisindeki iletilme yöntemi likit seçiminde karşımıza çıkan önemli faktörlerdir.

E-sıvı olarak da adlandırılan likitler, kullanıcılara aroma çeşitleri bakımından oldukça fazla seçenek sunuyor.

En İyi Elektronik Sigara Likitleri

Sapphire Premium Turkish Joy

En iyi elektronik sigara likitleri arasında bulunan Sapphire Premium, onlarca farklı çeşidi ile elektronik sigara kullanıcılarına farklı aroma deneyimleri sunuyor. Sapphire Premium’un en çok satan ürünleri arasında bulunan Turkish Joy, kaliteli içeriği ile gerçek bir türk kahvesi aroma deneyimi sunuyor. En sevilenler listemizde yer alan Turkish Joy likiti siz de deneyip en sevdiğiniz aromalar arasına ekleyebilirsiniz.

The Juice Lemon Pie

Tatlı tadının yanında biraz da limon lezzeti olsun diyenler için Lemon Pie iyi bir seçenek olabilir. Limonlu turta tadında, aroma tadı içinde limon ve vanilyanın buluşması sonucu harika bir aroma deneyimi sunan Lemon Pie, Buharistan’ın en sevilen likitlerinden birisi.

The Juice Likitleri

Sapphire Premium Mangolomania

Likit seçiminde tatlı lezzetleri sevenler için harika bir seçenek olan, Mangolomania Sapphire Premium’un en çok bilinen likitlerinden biridir. Mangolomania, yoğun aroması ve kaliteli içeriği ile gerçek mango lezzetini sunar. Enfes mango aroması ile tatlandırılan Mangolomania, vanilya ve kayısı ile karıştırılarak yoğun aroma lezzeti iki katına çıkıyor.

King's Dew Gold

En çok bilinen likit markaları arasında yer alan King’s Dev markasının Tob. Series içinde yer alan Gold isimli likiti, Buharistan’ın en çok beğenilen likitleri arasında yer alıyor. Elektronik sigara kullanıcıları Gold’un yoğun ve lezzetli aromasını çok seviyor. Güçlü ve kaliteli tütün yaprakları, fındık ve çikolata aromasıyla birleşince harika bir lezzet haline geliyor. Tütün tadı arayanlar için, aynı zamanda tatlı aromasıyla da vazgeçilmez bir seçenek haline geliyor.