İstanbul Elektronik Sigara, Likitler ve Nbase Ürünleri Hakkında Bilgi

İçim keyfinize özel seçkiler sunan Joyetech, farklı seriler ile buharı üstünde zarif tasarımlar sunuyor. Şık, estetik ve sanatsal temalar kullanan Joyetech, elektronik sigara modüllerinde hem konfor hem şahane aroma keyfini benimsemiştir.

Kullanılan tasarımların tamamı zarafet içerikli olup, rahat taşınması için ideal boyutlarda imal edilmiştir. Joyetech eVic VTwo Mini with Cubis Pro serisi, elektronik sigara kategorilerinde en beğenilen ve firmanın en iyi modelidir.

Joyetech İçim Keyfine Özel Sunumlar

1Watt ile 75 Watt aralığında çalışma özelliği sunan Joyetech eVic Vtwo mini, pille kullanım sağlayan en ideal modellerden biridir. Joyetech Ego Aio serisi, markanın diğer ürünlerinden biri olup oldukça popülerdir. Estetik ve zarif tasarımı, ideal içim keyfi ve kolay kullanılabilir özellikleriyle teknolojik zarafet sunar.

Joyetech E-Sigara Modelleri
 • Joyetech eVic Vtwo Mini

18650 pil ile çalışan ideal boyutlarıyla hemen herkesin favorisi olan Joyetech Mini, Ni/ VW modlarıyla opsiyonel sıcaklık aralığı sunar. Sıcaklık aralığında 100-315C / 200-600 F dereceleriyle, istenilen içim keyfi ve yoğunluk ayarlama özellikleri sağlar.

Joyetech Mini’nin likit kapasitesi 3,5 ml’dir. 0.5V-8.0V çıkış voltajlarıyla fonksiyonel kullanım keyfi sağlayan Mini, tam donanımlı paket içeriğiyle elektronik sigaraya yeni başlayanlar için ideal kapsamdadır. Joyetech eVic Vtwo Mini paketinde;

 • Mod sigara gövdesi
 • Cubis Pro atomizer
 • BF SS316 0.5ohm Coil
 • NotchCoil 0,25 ohm
 • LVC Clapton 1.5ohm Coil
 • QCS Coil

Bir arada sunuluyor. Ayrıca paket içerisinde bir adet ağızlık, 1 adet eVic VTC mini cilt ve kullanım kılavuzu yer alır. Kılavuz İngilizce olarak hazırlandığı için görsellerden yararlanarak, opsiyonel kullanım sağlayabilirsiniz. Usb kablo ile hazırlanan paket, yazılım güncelleme olanağı sunar.

 • Joyetech Ego Aio

All İn One olarak satışa sunulan Joyetech elektronik sigara kiti, özellikle yeni başlayanlar için ideal bir seçimdir. Joyetech ego aio d22 paketi, paslanmaz çelik materyal ve camdan imal edilmiştir. Dahili şarj edilebilir pil ile dizayn edilen güç kaynağı ile kolay kullanım avantajı sağlar.

Joyetech E-Sigara Çeşitleri

Ego AIO modelinin pil kapasitesi 1500 mAh olarak tasarım edilmiştir. Pratik ve kolay kullanılabilir modülleri ile elektronik sigara kullananlar arasında favori ürünlerden biridir. Pil bağlantıları, 510 bağlantı tarzında yapılmıştır. Joyetech bu üründe clearomizer ve tank atomizer modülü kullanmıştır.

Atomizer kapasitesi ise 2.0 ml olarak ideal kullanım sağlar. Usb şarj yolu ile konfor sağlayan elektronik sigara, farklı renk seçenekleri ile her zevke uygun alternatifler sağlar. 5.0V şarj gerilimi ve 0.6 ohm atomizer direnci ile içim keyfini muazzam seviyede sağlayan Joyetec, hafif ve kompakt tasarımıyla beğeni kazanıyor.

Hepsi bir arada paketinde sunulan seride paket ağırlığı; 0.250 kg’dır. Tekli ürün ağırlığı ise 0.113 kg olarak ergonomik kullanım avantajı sağlar. Joyetecj Ego AIO ürün boyutu;

 • 1.90 x 1.90 x 11.81 cm / 0.75 x 0.75 x 4.65 inç (uzunluk- genişlik- yükseklik)

Ölçülerinde ideal tasarım özellikleri sunuyor. All in One paketinin boyutları ise şu şekildedir;

 • 4.60 x 6.50 x 13.00 cm / 1.81 x 2.56 x 5.12 inç (uzunluk- genişlik- yükseklik)

Joyetech Ego Aıo paket içeriğinde sunulan pil, clearomizer ve ağızlık, eksiksiz içim keyfi elde etmenizi sağlıyor. Ayrıca; BF SS316 0.6ohm yedek coil ile USB kablo, paket içerisinde sunulan ekstra donanımlardır. Daha aromatik içim keyfi, daha yoğun buhar ve ısı modülleri, opsiyonel içim keyfi ve ayarlanabilir özellikleriyle daima şık ve estetik form sunuyor.

Joyetech elektronik sigara paketleri, daimi kullanıcıları ve yeni başlayanlar için farklı renk seçenekleri ve çok özel tasarımlar sunuyor. Güvenilir ve kaliteli markalar arasında olan Joyetech, içim zevkinizi maksimum kalitede sağlayacak teknolojik tasarımlarıyla, kişiye özel modüller sunuyor.

 • Joyetech Ego Aio d22

2 ml’lik likit kapasitesi ve sızdırmazlık özelliğiyle muazzam bir form sunuyor. Şık mavisi, opak turuncusu ve çok özel renkleriyle içim keyfine şahanelik katıyor. Ağızlık kısmı, dönüşümlü plastik materyalden yapılmıştır.

Oldukça rahat ve konforlu kullanımı, ergonomik yapısıyla trendler arasında yer alıyor. Yüksek verim sağlayan d22, Usb bağlantısıyla sunuluyor. 22 cm çapı ve 106,5mm uzunluğuyla zarif ve aşırı sempatik bir tasarımdır.

1500mAh akü kapasitesiyle atomizer kapasitesi 2ml’dir. Gümüş, siyah, kırmızı, mavi, turuncu ve beyaz renkleriyle her zevke uygun sunumlar yapıyor.

Joyetech E-Sigara

Elektronik Sigara Seçimlerinde Joyetech

Global bir marka olan Joyetech, farklı ve özgün tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan bir firmadır. Estetik görünümün yanı sıra konfor, ergonomi ve güvenilir cihaz opsiyonlarının bir arada sunulması, markayı daha özel hale getiren faktörler arasındadır.

Elektronik sigara Joyetech modelleriyle, daha çok kitlelere ulaşan ve daha çok kişinin sigara bağımlılıklarından kurtulmasını sağlayan tasarımlar sunuyor. Klasik elektronik sigarların geniş tasarımlarından farklı olarak zarif modüller kullanılması, hemen her yaştan ve sosyal statüden kişinin, elektronik sigara kullanmasını sağlıyor.

Kolay kullanımları, estetik tasarımları ve minimal boyutlarıyla rahat taşınabilir olması, Joyetech’in tercih edilmesini sağlayan unsurlar arasındadır. Farklı renkler ve soft tonlar seçilmesi, metalin en ideal tonlarda kullanılması, dayanıklı ve sağlam formda imal edilmesi, Joyetech modellerinin daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

Kaliteli hammadde kaliteli içim keyfi ve ekonomik fiyatlarla satışa sunulan Joyetech elektronik sigara modelleri, konforlu kullanımlarıyla pek çok kişinin favorisidir. Joyetech elektronik sigaralar, ekipman içerikleriyle yeni başlayan paketlerinde avantaj sağlıyor.