İstanbul Elektronik Sigara, Likitler ve Nbase Ürünleri Hakkında Bilgi

En İyi Elektronik Sigara Markaları

Elektronik sigara içenlerin en çok tercih ettiği ve dünyaca ünlü olan, en kaliteli e-sigaraları üreten markaları uygun fiyat garantisi ile Buharistan’da kolayca bulabilirsiniz. Amerika’da satış rekorları kıran JUUL’dan köklü marka gücüyle öne çıkan Vaporesso’ya kadar birçok marka bulunmaktadır. Elektronik sigara tercihinizi yapmadan önce markaları sizle için tek tek inceledik.

JUUL Elektronik Sigaraları

Son yıllarda oldukça popüler olan markalardan biri olan JUUL, Türkiye’ye ilk olarak Buharistan Store farklı ile geldi. Modern görünümü ile kullanıcıların ilgisini çeken Juul, avantajlı özellikleri ile kullanıcılara kolay kullanım artısı sağlıyor. Küçük boyutlarda olması, yer kaplama ve taşıma problemlerini ortadan kaldırarak kolay taşıma avantajı sağlıyor. Ek olarak USB ile kolayca şarj edilebiliyor olması elektronik sigara tercih edenler için en büyük özellik haline geliyor.

Juul Elektronik Sigara

Fiyat performans açısından oldukça başarılı bir marka olmasının yanında şık ve modern tasarımı ile de göze çarpıyor. Eşsiz tasarımları ile elektronik sigarada modern çağı başlatan marka olarak anılmaktadır.

Vaporesso Elektronik Sigaralar

Elektronik sigara markaları arasında tecrübeli ve köklü markalar arasında yer alan Vaporesso markası, birçok seçenek ile elektronik sigara kullanıcılarına farklı modeller sunmaktadır. Vaporesso’nun sunduğu kaliteli ve farklı modellerine Buharistan farkı ile ulaşabilirsiniz.

Elektronik sigara piyasasında tecrübesiyle adından söz ettiren Vaporesso, şık tasarımları ve kaliteli ürünleri ile kullanıcıların tercih ettiği markalardan biridir. Şık tasarımları ve farklı güç seçeneklerine sahip modelleri bulunmaktadır. Kendine özgü tasarımı ile öne çıkan Vaporesso’nun elektronik sigaraları arasında Vaporesso Revenger 220W Kit, Vaporesso Swag Kit ve Vaporesso Target Pro kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen modelleridir.

Vaporesso Elektronik Sigara

Kalitesi ile yıllardır elektronik sigara markaları arasında adından söz ettiren ve en çok tercih edilen seçenek olan Vaporesso’nun farklı tasarım ve güç değerlerine sahip seçeneklerine Buharistan Store'dan ulaşabilirsiniz.

Provape Elektronik Sigaralar

Provape marka elektronik sigaralar, Amerika menşeili olan, elektronik sigara markaları arasında dünyada bilinirliği yüksek olan markalardan biridir.  Güven ve kalitesi bakımından şüphe ettirmeyen, kullanıcıların sıklıkla tercih ettiği markalardan biridir.

Provape elektronik sigaraları pille çalışır ve cihaz üzerinde pil gösterme ekranı bulunmamaktadır. Genel olarak Provape ürünlerinde led ekran olmamaktır. Ömür boyu kullanım garantisine sahip olan bu markada cihaz gerilim ayarı yapılamamaktadır. Performans olarak çok üst düzeyde ürünler sunan Provape, taşınabilir ve küçük boyutlarda elektronik sigara ürünleri olan bir markadır.

Klasik elektronik sigara modellerine göre daha küçük boyutlara sahip olan Provape cihazlarının küçük boyutu kullanıcılar tarafından oldukça avantajlı görülmektedir. Ele tam oturan yapısı sayesinde kullanım sırasında kayma ya da düşme sorunu neredeyse hiç yaşanmayan modeller arasında yer alır. Kalitesi ile adından söz ettiren Provape, sevilen modelleri ile Buharistan Store’da!

Joyetech Marka Elektronik Sigara

Elektronik sigara kullanıcıların en sevdiği markalardan biri olan ve çok pratik modelleri bulunan Joyetech, kolay kullanım avantajı ile birçok kişinin tercih ettiği markalardan birisidir. Joyetech, elektronik sigara olarak Türkiye’de ilk satılan bir markadır. Sigaranın kötü kokusunu engellemek için oluşturduğu aromaları, kullanıcıların tercih sebeplerinden biri olmuştur.

Joyetech Elektronik Sigara

Sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz markalardan biri olan Joyetech, sürekli olarak yeni tasarımlar ve modeller sunmaktadır. Kalitesi ve şıklığı ile kullanıcılarının ilk tercih ettiği markalar arasında yer almaktadır. İnce modelleri ile rahat kullanım ve taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Yeni başlayanlar için hazırladığı farklı ürünler ile kolaylık sağlayan Joyetech markası, profesyonel kullanıcılar için de farklı ürünler sunmaktadır. Şarj edilebilir pil özelliği ve paslanmaz çelik malzemesi ile kalitesinden ödün vermeyen Joyetech elektronik sigaralar uzun ömürlü kullanım avantajı sağlar. E-sigaralar arasında en pratik kullanıma sahip olan modelleri üreten markalardan birisi olan Joyetech, tat alma duyusunu en çok öne çıkaran modellere sahiptir.

Smok Elektronik Sigaraları

Elektronik sigara kullanıcıları arasında en popüler olan, en çok sevilen ve en çok kullanılan markalardan biri olan Smok markası, birçok seçeceği ile sektörde öne çıkan markalardan biridir. Türkiye’de de çok popüler olan Smok, kaliteli ve farklı tasarımları ile dikkat çekiyor.

Uzun yıllar boyunca sorunsuz şekilde çalışan Smok marka elektronik sigaralar, bataryası oldukça güçlü ve fiyat olarak da daha uygundur. Mükemmel bir kullanıcı deneyimi sunan Smok, genellikle performans olarak yüksek seviyede olan elektronik sigaralar üretmektedir. Kullanımı oldukça kolaydır ve yüksek buhar gücüne sahiptir. Modellerinde genel olarak pil göstergesi bulunmaktadır. Yüksek performansı, güçlü özellikleri, şık tasarımı ve uygun fiyatıyla elektronik sigara kullanıcıları arasında sevilen markalardan birisidir.

Kangertech Marka Elektronik Sigara

Hem yeni başlayanlar hem de profesyonel kullanıcılara yönelik elektronik sigara modelleri bulunan Kangertech, elektronik sigara piyasasına iddialı girişi ile kısa sürede ilgi çeken markalardan biri olmuştur. Değiştirilebilir coileri sayesinde birçok kullanıcının favori markası arasına girmeyi başarmıştır. Bu özelliği sayesinde daha pratik ve rahat bir deneyim sunmaktadır. Kolay kullanım özelliği sayesinde kullanıcılar arasında büyük bir kitleye ulaşan Kangertech, kalitesi ile de öne çıkmaktadır.

Kangertech Elektronik Sigara

Yeni başlayanlar için çok pratik başlangıç setleri sunan Kangertech, minimal modelleri üretmeye de başlayarak küçük ve sade modelleri seven kullanıcıları da çekmiştir. Hem minimal tasarımlarda hem de mega ürünlerde elektronik sigara modelleri üreterek ürün yelpazesini genişletmiştir.

Vanguard Marka Elektronik Sigara

Elektronik sigara sektöründe, ilk coil kullanan markalardan biri olma özelliğini taşıyan Vanguard, kalitesi ve pratik özelliği sayesinde kullanıcılar tarafından sevilen markalardan biridir. Kalitesi ve yeni elektronik sigaralarındaki yeni özellikleri sayesinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olmuştur.

Tasarımında tetik benzeri yapısı ve alışılan modellerin dışındaki görünümü ile kullanıcılar arasında ilgi görmektedir. Gaz çıkışını tamamen kesen formu ile Vanguard, kullanıcılara daha sağlıklı bir ürün sunmaktadır. Klasik elektronik sigara kullanımına ek olarak yüksek sıcaklıklarda bile stabil olarak çalışabilme özelliği ile de elektronik sigaralar arasında  fark yaratmaktadır. Pratik ve kolay kullanım avantajı sağlayan marka, genel olarak kolay taşınabilir, küçük modeller üretmektedir.

Eleaf Marka Elektronik Sigaralar

2011 yılından beri piyasada olan Eleaf, iStick modeli ile kısa sürede dikkat çeken markalardan biri olmuştur. Yeni ürünlerini çıkartmaya devam eden marka, iJust modeli ile de piyasada yerini sağlamlaştırmıştır. Eleaf marka elektronik sigaraların garanti imkanı ve süresiz kullanım özellikleri sayesinde tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Fiyat ve kalite arasındaki performansın en iyi gösteren markalardan biri olan Eleaf, uzun süre kullanım avantajı sağlamaktadır. Eleaf elektronik sigaralar bataryalı modeller sunmaktadır.

Elektronik Sigara Fiyatları

Elektronik sigaraların fiyatları markadan markaya ve modelden modele çok fazla değişkenlik göstermektedir. Süresiz kullanım imkanı sağlayan, garanti veren ve pratik özellikler barındıran markalar fiyat olarak daha yüksek olurken, uzun süre kullanım özelliği olmayan elektronik sigaraları daha ucuza alabilirsiniz.

Minik ve pratik olması ile kolay taşıma özelliği sağlayan Juul marka elektronik sigaralar 180-190 TL arasında fiyat değişikliği gösterir. Kullanıcılar arasında sevilen markalardan biri olan Joyetech markasının ise modellerine göre değişken, 120 ile 350 TL aralığında fiyatları vardır. Güçlü modelleri ile bilinen Smok markasının 250 TL’den 500 TL’ye kadar değişen farklı modelleri vardır.

Elektronik sigaraların günümüzde çok farklı tasarımları ve farklı modelleri bulunmaktadır. Özelliklerine ve modellerine göre değişiklik gösteren fiyat aralıkları da bulunmaktadır. Buharistan’da en iyi elektronik sigara modellerini en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Elektronik Sigaranın Avantajları

  • Elektronik sigaralar uzun zamanlı maliyete bakıldığında daha az maliyetli olarak görülmektedir.
  • Sigarada bulunan katran elektronik sigaralarda bulunmadığından dolayı, akciğerlere sigara kadar zarar vermemektedir.
  • Sigarayı bırakmak isteyen bireyler tarafından kullanılarak, kolayca sigara bırakılmasına yardımcı olmaktadır.
  • Normal sigaralara göre kullanıcılara kullanım alanı bakımından özgürlük sağlamaktadır. Kapalı alanlarda da rahatça kullanılabilmesi elektronik sigara kullananlar için en büyük avantajlardan biridir.
  • Zararlı dumanlar ile çevredeki insanlara zarar vermez, elektronik sigarada buhar çıkışı vardır ve bu sayede bu durum en aza indirilmiştir.
  • Rahatsız edici kötü kokuların olmaması, elektronik sigaranın en büyük artılarından biridir. Normal sigarada yayılan kötü koku etraftaki insanları rahatsız ederken, e-sigarada bu durum yoktur ve aromalar sayesinde kötü koku yayılmamaktadır.