İstanbul Elektronik Sigara, Likitler ve Nbase Ürünleri Hakkında Bilgi

Elektronik sigara, özellikle son birkaç yıldır popülerliğini arttıran bir cihaz. Sosyal çevrenizde, kamusal alanlarda, kafe ve onun gibi buluşma noktalarındaki insanlara bakarsanız, eskiye oranla çok daha fazla kişinin bu cihazı kullandığını görebilirsiniz.

Kimi bu cihazı sunduğu aroma imkanları nedeniyle bir keyif olarak kullanıyor, kimi de sigarayı bırakmak için bir ilk adım olarak seçiyor. Her ne olursa olsun bu sektör, müşterilerini memnun ettikçe hızla ilerleyecek gibi görünüyor. Elektronik sigara likit İstanbul gibi büyük bir metropolde de bu hızlı ilerleyişinin bir karşılığını alıyor ve hem dijitalde hem de sokakta e-sigara mağazaları günden güne artış gösteriyor.

Elektronik Sigara Nedir?

e-sigara likit İstanbul

"Vaping" adlı elektronik sigara içme eyleminin geleneksel tütün ürünlerine göre daha az zararlı oluşu, gençler arasında popüler olma nedenlerinden biri. E-sigara likit İstanbul listesine geçmeden önce bu cihazın ne olduğuna bir bakalım.

E-sigara, dumansız sigara adlarıyla da bilinen cihaz; tütündeki nikotini tüketmenin alternatif bir yöntemidir. E-sigaralar da nikotin içerir, ancak katran gibi diğer zararlı maddeleri içermez. Genellikle bir pil ya da bataryayla çalışan cihazların farklı kalınlık ve renklerde çeşitleri vardır.

Vikipedi bilgisinde de gayet iyi tanımlanmış bir biçimde: elektronik sigara, tütün dumanına duyulan bağımlılıktan kurtulmak ya da zararlarını azaltmak için kullanılan bir elektronik cihazdır. Bazen elektronik puro da aynı anlamda kullanılır. En basit tanımıyla cihaz duman yerine buhar oluşturur ve kullanıcı içinde çeşitli maddeler bulunan bu buharı içine çeker.

E-sigaraya faydalı demek doğru olmaz ama tabii ki binlerce farklı maddenin bulunduğu normal sigara oranla çok daha az madde içerir ve tadını da ayarlayabileceğiniz bir likit özelliği bulunur.

Elektronik Sigara Likit İstanbul

e-likit İstanbul

Elektronik sigara likit İstanbul işletmelerine gelmeden önce, likidin ne olduğuna da bir bakalım. Likit, en basit haliyle elektronik sigaranızın yakıtıdır. Bu e-likit, cihazda yer alan atomizer sayesinde ısıtılarak buhar üretir. Gliserin ana maddesinin oluşturduğu aroma ve nikotin ile zenginleştirilen elektronik sigara tüketim malzemesi ve yöntemidir. Bu likit içerisinde yer alan gliserin ana maddesi iki farklı şekilde de olabilir: yani vegetable yani bitkisel, ya da propilenglikol yani sentetik olarak iki türü vardır.

Likitin önemi ise damak tadında yatmakta. Sizin ağız tadınıza uygun, bir likit kullanmanız oldukça önemlidir. Özellikle sigaradan e-sigaraya geçenler bu ayrımı daha net fark edeceği için, onların ayrıca hassas olması gereken bir konudur.

Yeni Başlayacak Olanlar Basıl Bir Likit Seçmeliler?

Likitle ilgili olarak damak tadına uyumlu olmasına vurgu yapmıştık. Her kullanıcının kişisel zevkine göre likit seçmesi gerekir. Peki ya yeni başlayanlar ne gibi bir yol izleyebilirler?

İlk önce kullanılacak nikotinin oranı belirlenmelidir. Yine kişisel tercihler farklılaşır ancak ortalama şöyle bir hesap çıkarabiliriz: günde 1 paket sigara kullanan bir kişi 6 – 9 mg’lık bir likit seçebilir. Naneden çileğe, şeftaliden tütüne kadar sayısız aroma çeşidi bulunur. Bu tatları da deneme yanılma ile, günlük hayatta hangi aromayı seviyorsanız ilk başta onu deneyerek seçebilirsiniz.

Elektronik Sigara Likit İstanbul

elektronik sigara likit istanbul

Gelelim elektronik sigara likit İstanbul derlememize. Şehrin farklı noktalarında yer alan bu işletmelerin hepsi size farklı fırsatlar sunuyor. Ancak bu listeye geçmeden önce farklı bir önerimiz var! En güvenilir ve uygun fiyatlı elektronik sigara çeşitleri online web sitelerinde sizleri bekliyor.

7-24 teknik destek, şartsız iade hakkı, sürpriz hediyeler ve indirimler, aynı gün kargo ve binlerce elektronik sigara çeşidi yalnızca online elektronik sigara satış sitelerinde mevcut. İşte onlardan bazıları:

Buharistan

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından tercih edilen elektronik sigara ve likit modelleri Buharistan Store'da sizleri bekliyor. Türkiye ve İstanbul'da en uygun fiyat garantisi ile İstanbul elektronik sigara ve likit modellerine sahip olmanın en kolay yolu, Buharistan'dan geçiyor!

Buharistan

6. yılını kutlayan elektronik sigara, likit ve nbase için yıllardır kalitesi ve tecrübesi ile dikkatleri üzerine çeken Buharistan Store dünyaca ünlü markaların elektronik sigara ve likit modellerine en uygun fiyat, kapıda ödeme seçeneği ve farklı sürprizler ile sahip olmanızı sağlıyor.

Buharistan, orjinal ürün garantisi sunarken en yeni ve gelişmiş elektronik sigaraların yanında en geniş kapsamlı likit seçeneklerini tüm İstanbul ve Türkiye'ye yıllardır ilk olarak sunuyor.

Buharistan Elektronik Sigara web sitesini ziyaret edin!

Tr Elektronik Sigara

"15 gün içerisinde ücretsiz iade garantisi" söylemi ile yola çıkan TR Elektronik sigara, kısa süre içerisinde Türkiye ve İstanbul'daki en yaygın elektronik sigara satışçıları arasında yerini aldı.

TR Elektronik sigara, sertifikalı likit ürünleri ile sigarayı bırakmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olmuş durumda.

TR Elektronik Sigara web sitesini ziyaret edin.

Buharkeyf

Türkiye ve İstanbul'un en büyük online elektronik sigara tedarikçilerinden bir tanesi de Buharkeyf. Telefon ve whatsapp ile sipariş hattı ile öne çıkan firma, Türkiye ve İstanbul'un en çok likit satan sitesi olduklarını söylüyor.

Buharkeyf web sitesini ziyaret edin.

İstanbul'da Bulunan Likit Mağazaları

1) Elektronik Sigara Likit

Zengin seçenek imkânıyla kararsız ya da yeni bir likit arayanların işini kolaylaştıran bir mağaza. Yıllardır iyi hizmeti ve orijinal ürünleriyle de müşterilerinin memnuniyetini sağlayan bir işletme.

Açık Adres: Siyavuşpaşa Caddesi, Köşemçayevi, No: 2, Leylak Sokak, Bahçelievler, İSTANBUL

2) Electronic Cigarette House

Şişli’de bulunan mağaza, e-sigara likit İstanbul listemizin bir diğer noktası. Elektronik sigaranın yanı sıra elektronik nargile de satan işletme indirim fırsatları ve Premium likit gibi hizmetleriyle biliniyor.

İnternet sitesinden de alışveriş yapabiliyor, kurye imkanından faydalanabiliyorsunuz. Haricinde, bir e-sigarada bulunması gereken tüm malzemeleri burada kolayca bulabilirsiniz.

3) Joyetech Türkiye

E-likit İstanbul’un bir diğer yeri de Joyetech Türkiye. e-likitleri ise oldukça çeşitlilik gösteriyor. Şöyle ki; Amerikan, Avrupa ve diğer e-likitler ana başlıkları altında yaklaşık yirmi civarında likit türü görüyorsunuz. Birçoğunun fiyatı da indirimli bir şekilde vitrine çıkarılıyor.

Açık Adres: Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat 9, Şişli, İSTANBUL

4) Angel Vape Likit

Likitte pek çok tadın yer aldığını ve seçiminizi de buna göre yapmanız gerektiğini belirtmiştik. Angel Vape Likit’te de oldukça çeşit yer alıyor. Mesela; krema vanilya, bitter çikolata, ahududu böğürtlen, çilek muz, karpuz çilek bunlardan bazıları. Premium likit kısmında da özel seçilen koleksiyonlar, çeşitli fırsatlarla size sunuluyor. Web adresinden yapacağınız ufak bir araştırma ile alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.

5) Coilfiyat Elektronik Sigara

Burada da klasik likitlerin yanı sıra ‘’Salt Likit’’ başlığında farklı alternatifler sunuluyor. Yaban mersinlisi, elmalısı, orman meyvelisi mağazanın müşterilerine sunduğu likit türlerinden yalnızca birkaçı. Sitelerinde dolaşarak tüm türlere bakabilir, dilerseniz alışveriş yapabilirsiniz.

Açık Adres: Evliya Çelebi, Ay Sokak, No: 6/2, Tuzla, İSTANBUL

6) Efsane Elektronik Sigara Likit

E-likit İstanbul mağazalarından biri de burası. Güzel ve farklı likitleri ile, sektörün en canlı olduğu Şişli’de yer alıyor. Özel günler haricinde 24 saat açık görünen işletmede aradığınız damak tadını bulabilmeniz kuvvetle muhtemel.

Açık Adres: Paşa Mahallesi, Piyalepaşa Bulvarı, Şişli, İSTANBUL

7) Harput Tütün

Uygun fiyatları ve geniş ürün yelpazesiyle Anadolu Yakası’nda yer alan mağazalardan biri de Harput Tütün. Müşterilerinin yıldızlarını toplayan mağazada yeni bırakmanız ya da yeni bir tat aramanız nedeniyle size uyan likidi bulabilirsiniz.

Açık Adres: Sultantepe Mahallesi, Selmani Pak Caddesi, 67 / B, Üsküdar, İSTANBUL