İstanbul Elektronik Sigara, Likitler ve Nbase Ürünleri Hakkında Bilgi

E-sigaralar, e-buharlaştırıcılar ya da elektronik nikotin sistemleri olarak da bilinen elektronik sigaralar, insanların tipik olarak nikotin, aroma ve diğer kimyasal maddeler içeren bir aerosol solumak için kullandıkları ve pille çalışan cihazlardır.

Şekil olarak geleneksel tütün sigaralarına, puro ya da pipolara, hatta kaleme benzetilebilir. Günlük hayatın temposu içerisinde, alışıldık tütün sigaralarını bırakmak isteyenler ya da alternatif bir yöntem arayanlar için en makul araçlardan biridir.

Elektronik sigara İstanbul satış yerleri derlemesine geçmeden önce nasıl çalıştığına da kısaca bir bakalım.

Elektronik Sigara Nasıl Çalışır?

elektronik sigara nerede satılır istanbul

Çoğu elektronik sigara dört farklı bileşenden oluşur:

1) Sıvı bir çözeltiyi tutan bir tür kartuş (likit)

2) Bir ısıtma elemanı (atomizer)

3) Bir güç kaynağı (genellikle pil ya da batarya)

4) İçicinin nefes almak için kullandığı bir ağızlık

Son yıllarda geleneksel sigaraya karşı iyi bir seçenek olduğu düşünülen elektronik sigaralar, işte bu dört temel bileşenden meydana gelir.

Gençlerde Elektronik Sigara Kullanımı

İstanbul'da elektronik sigara satılan yerler

Bu ürünler gençler arasında oldukça popüler. Bunun sebepleri arasında; teknolojik bir ürün olması ve teknolojiyi takip eden kişilerce bilinip sevilmesi sayılabilir. Özellikle Amerika Birleşik Devletleri’nde gençler arasında kullanılan en yaygın tütün ürünü olarak da bilinir. Kolay erişilebilirliği, içine katılan aromaların verdiği farklı tatlar, geleneksel tütün ürünlerine kıyasla daha az zararlı olduğuna yönelik türlü bulgular da gençlerin ilgisini çekmesini sağlıyor.

Ülkemizde de, mesela elektronik sigara satış yerleri İstanbul dediğimiz zaman bu işletmelere olan talep artıyor ve bunların belki büyük bir çoğunluğunu gençler oluşturuyor. Peki başlıkta da belirttiğimiz üzere; büyük bir metropol olan İstanbul’da nerelerde satılıyor? İşte elektronik satış yerleri İstanbul dediğimiz zaman karşımıza çıkan yerler!

Buharistan

Tüm dünyada milyonlarca kişi tarafından tercih edilen elektronik sigara modelleri Buharistan Store'da sizleri bekliyor. Türkiye ve İstanbul'da en uygun fiyat garantisi ile İstanbul elektronik sigara modellerine sahip olmanın en kolay yolu, Buharistan'dan geçiyor!

Buharistan

6. yılını kutlayan elektronik sigara, likit ve nbase için yıllardır kalitesi ve tecrübesi ile dikkatleri üzerine çeken Buharistan Store dünyaca ünlü markaların elektronik sigara ve likit modellerine en uygun fiyat, kapıda ödeme seçeneği ve farklı sürprizler ile sahip olmanızı sağlıyor.

Buharistan, orjinal ürün garantisi sunarken en yeni ve gelişmiş elektronik sigaraların yanında en geniş kapsamlı likit seçeneklerini tüm İstanbul ve Türkiye'ye yıllardır ilk olarak sunuyor.

Buharistan Elektronik Sigara web sitesini ziyaret edin!

Elektronik Sigara Shop

Elektronik Sigara Shop, İstanbul'dan vereceğiniz elektronik sigara siparişlerinizi eksiksiz ve hızlı bir biçimde karşılamaya hazır! Özel kılıflarda gönderlilen e-sigaraları en sağlıklı şekilde teslim etme amacı ile yola çıkan elektronik sigara shop, en popüler elektronik sigara İstanbul siparişleri için ideal.

Web sitelerini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz!

Esigara Evi

Esigara Evi, İstanbul ve tüm Türkiye siparişlerinde aynı gün kargo avantajı taşıyor. Esigara Evi aynı zamanda İstanbul'dan sipariş vermek istediğiniz likit ihtiyaçlarınızı da oldukça geniş bir likit skalası ile cevap veriyor.

Web sitelerini ziyaret etmek için linke tıklayabilirsiniz!

Elektronik Sigara İstanbul Satış Yerleri

elektronik sigara satış yerleri istanbul

1) Elektronik Sigara Shop

Elektronik Sigara Shop elektronik sigara nerede satılır İstanbul sorusuna Şişli’deki yerinde hizmet vererek cevap veriyor. İşletme adlarıyla açtıkları internet sitelerinde de müşterilerine alışveriş yapma, ürünleri tanıma, e-sigarayla ilgili çeşitli bilgiler edinme imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra, Şişli’ye uzak bir semtte oturan ya da farklı bir şehirde ikamet edenler için de kargolama sayesinde ürünlerini götürebiliyorlar.

Açık Adres: Mecidiyeköy Mahallesi, Şişli, İSTANBUL

2) Elektronik Sigara ve IQOS Mağazası

Elektronik sigara satış yerleri İstanbul dediğimizde karşımızda çıkan bir diğer işletme de burasıdır. Yeri yine Şişli’de olan mağaza web sitelerinde sıkça sorular sorular, iade ve değişim şartları, sipariş ve teslimat gibi başlıklarda en merak edilen hususlara açıklık getiriyor. İstanbul e-sigara için gereken her türlü malzemeyi bulabileceğiniz mağaza da kargo sistemini kullanarak mağazaya gelemeyenlerin ayağına geliyor.

Açık Adres: Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat 12, Şişli, İSTANBUL

3) Elektronik Sigara Likit

İstanbul’un daha başka bir semtinden, Bahçelievler’den bir elektronik sigara mağazasıyla devam ediyoruz. Kargo kullanmayan işletme de likit, atomizer gibi e – sigara malzemelerine işletmesinde yer veriyor. Web sitesinin ana sayfa kısmında da, daha önce buradan alışveriş yapan müşterilerin memnuniyet yazılarına yer veren mağaza, geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Açık Adres: Siyavuşpaşa Caddesi, Köşemçayevi, Leylak Sokak, No:2, Bahçelievler, İSTANBUL

4) Joyetech Elektronik Sigara

Dolu dolu bir elektronik sigara İstanbul satış yerleri  listesinin dördüncü maddesiyle devam ediyoruz. Üyelik sistemiyle çalışan web sitelerinde son derece doyurucu bilgiler sunuyorlar. Ayrıca müşterilerine kolaylık açısında sundukları hizmetler arasında kargo ve 7/24 destek servis hizmeti de var. Şişli’de yer alan mağaza, gidemeyecekler için internet sitelerinde alışveriş imkanı da sunuyor.

Açık Adres: Perpa Ticaret Merkezi, A Blok, Kat:3, Okmeydanı – Şişli, İSTANBUL

5) Elektronik Sigara ve E – Likit

Kargo hizmeti, sık sorulan sorulara sitelerinde verdikleri cevaplar ve aydınlatıcı bilgilerin yanı sıra mağazanın kampanyaları da var. Elektronik sigaradan türlü aromalara kadar indirim yaptığı ürünleriyle müşterilerine artı bir kolaylık daha sağlıyor. ‘’Kendi Likitini Yap’’ başlığının altında da müşterilerine farklı imkanlar sunuyor. Beylikdüzü’nde olan mağaza özellikle Şişli’ye uzak vatandaşlar için de bir alternatif oluşturuyor.

Açık Adres: Büyükşehir Mahallesi, Cumhuriyet Caddesi, Beylikdüzü, İSTANBUL

6) Elektronik Sigara Buharika

Elektronik sigara satış yerleri İstanbul kentinde günden güne artarken semtlerde de değişkenlik gösteriyor. Belki daha önce ağırlıklı olarak Şişli’de yer alan bu mağazalar zaman içerisinde farklı ilçelerde de görülüyor. Örneğin Buharika mağazası da Ataşehir’de. 24 saat süren çalışma saatleri ve özellikle elden teslim hizmetleri ile müşterileri tarafından seviliyor. Müşterilerin, likit ve cihazlar hakkında genellikle kaliteli demeleri, geniş ürün yelpazesi de mağazanın sevilmesi ve ilk kez denemek için bir adres olmasını kolaylaştırıyor.

Açık Adres: Barbaros Mahallesi, Ihlamur Sokak, Ataşehir, İSTANBUL

7) Iqos Türkiye

‘’Iqos’’ birebir tanımlarsak; yanmayan bir tütün ürününü pille çalışan bir ısıtma sistemi sayesinde ısıtan cihazdır. Iqos Türkiye de bu noktada önemli bir mağaza. Birbirinden farklı cihaz modelleriyle beraber kaliteli bir içim keyfi için yeni tasarım ve modeller de sunuyor. Yine bu mağazanın da web sitesini kullanarak alışveriş yapabilir, elden teslimat hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yeni başlayanlar ya da e – sigarayı merak edenler için uzman destek servisleri de var.

Açık Adres: Perpa Ticaret Merkezi, Halil Rıfat Paşa Mahallesi, A Blok, Kat:13 No:2129, Şişli, İSTANBUL

8) Elektronik Sigara & Likitim Shop

E- sigaranın günden güne sık tercih edilen bir ürün olduğunu düşündüğümüzde, elektronik sigara satış yerleri İstanbul’da neden zengin bir bölge yayılıyor onu da görürüz. Likitim Shop da, bu işin merkezi olarak görülen Şişli’nin dışında, Avcılar’da bir mağaza olarak Şişli’ye uzak vatandaşlara da ulaşabiliyor. İndirim kampanyaları, günceli takip eden ürün listeleri, internet sitelerinde yapabileceğiniz alışverişle Likitim Shop da tercih edilen önemli bir mağaza. Kargo sistemini kullanarak müşterinin ayağına gitmesinin yanı sıra kargo iade özelliği ile uzlaşmacı bir tavır sergiliyor.

Açık Adres: Denizköşkler Mahallesi, Dr. Sadık Ahmet Cadddesi. No:150, Avcılar, İSTANBUL

9) Çelikhan Tütüncü

Bir elektronik sigara satış mağazası olarak Çelikhan Tütüncü de yerelde çokça tercih edilen bir farklı mağaza. Bahçelievler ilçesinde bulunan mağazaya dair yapılan yorumlar da müşterilerin oldukça memnun olduğu noktasında birleşiyor.

Açık Adres: Şirinevler Mahallesi, Cengiz Topel Caddesi, No:34, Bahçelievler, İSTANBUL

10) Elektronik Sigara Likitçi

Web sitelerinde ‘’Çok Satanlar’’, ‘’Yeni Çıkanlar’’ ve ‘’Trendler’’ başlıklarıyla elektronik sigara tüketicilerinin yönelimlerini belirleyen ve müşterilerine kolaylık sağlayan mağaza çeşitli indirim fırsatları da sunuyor. Kalem tip elektronik sigara, mod elektronik sigara gibi çeşitli modelleri içeren mağazasına gidemeyenler de web sitesinde de alışveriş yapabiliyorlar.

Açık Adres: Yıldıztabya Mahallesi, Söğütlü Sokak, No: 45, Gaziosmanpaşa, İSTANBUL

11) Elektronik Sigara Vip

Iqos, likit, yedek parça, elektronik sigara gibi malzemeler sunan mağaza kargo, kolay sipariş gibi imkanlarla işleri kolaylaştıran bir yaklaşıma sahip. Sitelerinden indirimli ürünleri, iade ya da değişim şartlarını da okuyabileceğiniz işletmede gerçekten elektronik sigaraya dair zengin bir malzeme listesi bulunuyor. Anadolu Yakası’nda yer alıyor.

Açık Adres: Caferağa Mahallesi, Güneşli Bahçe Sokak, No:41, Kadıköy, İSTANBUL