İstanbul Elektronik Sigara, Likitler ve Nbase Ürünleri Hakkında Bilgi

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde kurulan Cosmic Fog firması, elektronik sigara dünyasının en popüler likit markalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Türkiye’de de elektronik sigara kullanıcılarının favorilerinden olan Cosmic Fog’un önde gelen firmalarından biri olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Peki Cosmic Fog’u bu kadar popüler yapan, elektronik sigara deneyimi için cezbedici hale getiren nedir? İşte elektronik sigara kullanıcıları için derlediğimiz Cosmic Fog hakkında bütün detaylar...

Cosmic Fog Nedir?

Elektronik sigara likitlerinin kalitesi, aroması ve içeriği, kullanıcıların iyi bir deneyim yaşaması açısından son derece kritik bir önem taşıyor. Kullanılan likit, insan sağlığını etkilediği gibi cihaz kullanımında da rol oynuyor.

Elektronik sigara dünyasında adı sıklıkla anılan Cosmic Fog markasının da buhar sevenlerin beğenisine uygun ürünler sunduğu görülüyor. En sevilen elektronik sigara likiti markalarından biri olan Cosmic Fog; farklı yoğunluk, farklı aroma ve farklı türlere sahip e-likit seçenekleriyle her kullanıcının tercihini dikkate aldığını gösteriyor.

elektronik sigara kullanan güneş gözlüklü kadın

Markanın bu kadar beğenilen likit ürünlerine sahip olmasında her bir ürünün üretimi için 7 ila 10 ay arasında değişen süreler boyunca çalışmalar yürütmesinin büyük etkisi olduğu söylenebilir. Cosmic Fog, özenli çalışmaların sonucu olan likitlerinin her bir elektronik sigara kullanıcısına benzersiz deneyimler sunduğunu savunuyor.

Ayrıca marka, geliştirilen premium likit ürünlerinin elektronik sigara kullanıcıları ile buluşmadan önce şirket içinde testlerden geçirildiğine ve mükemmelliğinden emin olunduktan sonra piyasaya sunulduğuna işaret ediyor. Tüm bu süreçler sonucunda Cosmic Fog ürünlerinin kullanıcılara kusursuz bir içim sunduğuna inanılıyor.

Cosmic Fog Likit Aromaları Nelerdir?

Aromalı likitler, elektronik sigara tüketiminden farklı tatlar almayı ve kullanımı daha keyifli hale getirmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda neredeyse tüm likit markalarının birçok aromaya sahip olduğu rahatlıkla gözlemlenebilir. Benzer şekilde Cosmic Fog da kullanıcılarının zevklerine uygun pek çok aromaya sahip likit üretiyor. Milk & Honey, Sonset, Chewberry, Chill’d Tobacco ise Cosmic Fog likit aromalarına örnek olarak verilebilir. Peki Cosmic Fog aromaları, kullanıcılara nasıl tatlar vadediyor?

Sonrise

Cosmic Fog Sonrise adlı e-likit, tropik lezzetler içeriyor. Baskın olarak çarkıfelek meyvesi tadına sahip olan Sonrise, ananas ve kivi tatları ile de egzotik tatlardan hoşlananların sıklıkla tercih ettiği bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Tatlı meyve içeriği sizi yanıltmasın; Sonrise likitler tamamen tatlı bir aromaya sahip değil. Likitin şekerli tutumunu kesmek için birtakım ekşi tatlandırmalara rastlamak da mümkün.

Milk & Honey

cosmic fog milk honey

Adından da anlaşılacağı gibi bal ve süt karışımından oluşan bu likit ürünü, sanıldığının aksine aşırı tatlı değildir. Oldukça yumuşak bir içim sunan bu likitin tadını tanımlamak için çoğu kullanıcının kremalı marşmelov benzetmesini yaptığı görülüyor. Günün her saatinde zevkle tüketmeye uygun Cosmic Fog Milk & Honey, elektronik sigara kullanıcılarından tam not alan bir aroma çeşidi.

Euphoria

Yaban mersini, çilek ve hafif bir portakal tadının duyumsanabileceği Euphoria aromasının meyveli kahvaltılık gevrekler gibi bir tat verdiği gözlemleniyor. Kahvaltılık gevrekten farklı olarak süt tadının yerine daha kremamsı bir kalite sunan Cosmic Fog Euphoria, yine de tatlı bir aroma sağlıyor.

Nutz

Fıstık ezmeli ve çilek reçelli sandviç hissiyatı veren Nutz’ın içeriğinde badem tadı da bulunuyor. Gayet tatlı bir içim sunan bu likit ürünü kullanım esnasında hafif bir de bal tadı vererek kullanıcılara tatlı bir sürpriz yapıyor.

Chil’d Tobacco

cosmic fog chill'd tobacco

Tütün yapraklarının nane ile harmanlanıp çikolata ile zenginleştirildiği Chill’d Tobacco aromalı likit ürünü, damaklarda kalıcı bir tat bırakıyor.

Kryptonite

Ferahlatıcı bir etkisi olan Kryptonite karışımı özellikle yaz günlerinde elektronik sigara kullanıcıları için son derece ideal. Şekerli bir aromaya sahip olan bu likit ürünü kullanım sırasında kavun tadı da sunarken bunlara ek olarak hafif bir mentol etkisi de veriyor. Bu sayede elektronik sigara deneyiminde şaşırtıcı fakat gayet tatmin edici bir lezzet yakalamak mümkün hale geliyor.

Church

Çeşitli aromalarda dondurmaların tadını yakalayan Church adlı e-likit, gün içinde tatlı bir mola arayanlar için mükemmel bir seçim haline geliyor. Özellikle kalori almadan tatlı ihtiyacını karşılamak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği Church, kendini şımartmanın farklı bir yolunu sunuyor.

The Shocker

Narenciye tatlarını limonun serinleticiliğiyle harmanlayan ve ardından çilek aromasıyla bütünleştiren The Shocker, hem aşırı tatlı olmayan hem de oldukça hafif bir aromalı likittir. Tatlı ve ekşi arasında şok edici bir denge kuran bu ürünün içeriğinde başka tropik meyvelerin izlerine de rastlamak mümkün.

Sonset

cosmic fog sonset premium likit

Kullanırken zihinlerde oldukça dinlendirici bir gün batımı izlenimi uyandıran Sonet, armut püresi, karamel ve Fransız tatlılarından crème brûlée tadına sahiptir. Tatlı ve hafif tuzlu bir his veren bu likit, farklı bir deneyim arayan elektronik sigara kullanıcıları için ideal.

Chewberry

Çilek, ananas ve diğer tropik meyvelere ek olarak sakız tadı veren bir karışımdan oluşan tarifi ile tatlı bir eletronik sigara içimi sunan Chewberry, günlük tatlı ihtiyacınızı karşılayabilir.

Cosmic Fog Nasıl Bir İçim Sunar?

Premium likit ürünler sunan Cosmic Fog, VG ve PG oranları bakımından standart likitlere benzer biçimde %70 VG ve %30 PG içeriyor. Bu da Cosmic Fog likitlerinin sigara çekimdense nargile çekim için daha uygun olduğu anlamına geliyor. Dolayısıyla genel anlamda boğazı yakan, sert bir tat beklememek gerekiyor.

Marka, sahip olduğu aroma skalasıyla elektronik sigara kullanıcılarına benzersiz ve egzotik tatlar vadediyor. Üstelik markanın kullandığı aroma esanslarının yalnızca Cosmic Fog’a ait olduğunu da belirtmekte fayda var. Dolayısıyla bu aromalı likitlerin %100 orijinal olduğu rahatlıkla iddia edilebilir.

duman çıkaran sakallı adam

Cosmic Fog, likitlerde kullandıkları nikotini de oldukça dikkatli bir şekilde seçtiklerini belirtiyor. Nikotin kalitesi, hem sağlığınız hem de cihazınız için öneme sahip olduğundan Cosmic Fog’un bu tür bir açıklamaya sahip olması kullanıcılar açısından güven verici.

Cosmic Fog Likiti Nereden Satın Alınır?

Elektronik sigara kullanıcıları açısından sanıyoruz ki elektronik sigara likiti almak için harekete geçip stokta ürün bulamamaktan daha hayal kırıklığı yaratacak bir durum yoktur. Bu gibi durumlar yaşamamak için ise toplu alım yapıp evde likit stoklamakta büyük yarar var.

Bu doğrultuda online yollardan Cosmic Fog likitlerine hem topluca hem de hızlı bir şekilde ulaşabilmek mümkün. Ancak bu noktada sahte ürün siparişi vermediğinizden emin olmanız kritik bir öneme sahip. Güvenilir web sitelerinden alışveriş yapmak bu anlamda işinizi kolaylaştıracaktır.

Cosmic Fog Likitler Nasıl Muhafaza Edilir?

Cosmic Fog likitleri, diğer likitler kadar hassas olduğundan muhafaza ederken birtakım noktalara dikkat etmekte yarar var. Öncelikle likitinizin hava ile kesinlikle temas etmediğinden emin olmalısınız. Bu anlamda Cosmic Fog premium likitinizi elektronik sigaranıza doldurduktan sonra şişesini hemen sıkıca kapatmanızı tavsiye ederiz. Aksi takdirde likitinizin oksitlenmesi söz konusu olabilir. Bu da sağlığınızı olumsuz yönde etkileyecektir.

Ayrıca likitinizi güneş ışığından korumanızı ve oda sıcaklığında saklamanızı da öneririz. Böylece raf ömrünü uzatabilir ve likitinizden en yüksek verimi almaya devam edebilirsiniz.